O firmie

 

Firma "CEKOM" Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych w oparciu o nowoczesne technologie i materiały na obszarze Warszawy i okolic.
By sprostać różnorodnym wyzwaniom technologicznym i oczekiwaniom Inwestorów "CEKOM" Sp. z o. o. zatrudnia ponad 100- osobowy zespół doświadczonych, odpowiednio przygotowanych pracowników techniczno-wykonawczych: cieśli, murarzy, tynkarzy itp. oraz wysokiej klasy kadrę kierowniczą, posiadającą stosowne uprawnienia i dużą wiedzę techniczną. Gwarantuje to nam rzetelne i fachowe wykonanie zleconych projektów.

"CEKOM" Sp. z o.o. realizuje inwestycje budowlane w następujących zakresach:

 

  • Wznoszenie nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych i użyteczności publicznej
  • Remonty, rozbudowy i modernizacje budynkówbr
  • Wykonywanie elewacji i termomodernizacji budynków
  • Kompleksowe wykonanie robót wykończeniowych
  • Budowy, remonty, modernizacje obiektów oznaczonych klauzulą "TAJNE"

Możliwość realizacji każdej inwestycji siłami własnymi daje gwarancję terminowego wywiązywania się z podjętych zleceń. Utrzymujemy stały kontakt z Inwestorem na każdym etapie wykonywanego kontraktu. Pozytywnie reagujemy na zmiany wymagań podczas realizacji i włączamy je do projektu, tak aby nie miały wpływu na zmianę harmonogramu inwestycji. Ponadto dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-transportowym i magazynowym w postaci profesjonalnego sprzętu, systemem rusztowań firmy PLETTACK oraz system szalunków stropowych i ściennych firmy PERI i THYSSEN-HUNNEBECK.

Nasza solidność i profesjonalizm wykonywanych zadań potwierdzona jest licznymi referencjami i dobrymi opiniami. Są one gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i jednocześnie konkurencyjności w zakresie oferowanych cen.

Miarą sukcesu naszej firmy jest wiarygodność i zaufanie wobec naszych klientów oraz wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Pracując na nasz sukces od 1989 roku stawiamy czoło zmieniającej się koniunkturze rynku budowlanego oraz konkurencji. Naszym celem jest sprawnie działająca firma potrafiąca tak realizować projekty budowlane, aby przynosiły wymierne korzyści naszym klientom. Ściśle przestrzegamy rygorów technologicznych jak również procedur certyfikowanych. Posiadamy następujące certyfikaty:

 

  • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 nr 402/2011
  • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością AQAP 2120:2009 nr 402/A/2011
  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Pierwszego Stopnia nr SBPK010611T

Zapraszamy do współpracy