Historia firmy

Firma "CEKOM" Sp. z o.o. została założona w 1989 roku jako przedsiębiorstwo projektowo- kosztorysowe. Przełomowym momentem dla naszej historii był rok 1994, w którym to nastąpiło rozszerzenie profilu naszej działalności o wykonawstwo:

 

  • usług remontowo-budowlanych,
  • prace wykończeniowe,
  • roboty elewacyjne i stanu surowego

Dodatkowo od 1996 roku firma rozpoczęła kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych w systemie Generalnego Wykonawstwa budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Od 2000 roku w firmie funkcjonuje pion informacji niejawnych oraz kancelaria tajna, która jest przystosowana do przyjmowania, przechowywania i wydawania dokumentacji o klauzuli "TAJNE". Ponadto posiadamy autonomiczny system teleinformatyczny służący do przetwarzania informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową o klauzuli "TAJNE".

W 2009 roku "CEKOM" Sp. z o.o. obchodząc 20-lecie swojej działalności została uhonorowana statuetką Gazele Biznesu 2009. Wyróżnienie to potwierdziło przynależność firmy do elitarnego grona najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. W październiku 2010 roku firma przeniosła się do nowej siedziby, przy ul. Zaborowskiej 1A.